Fortehouse

Jesteśmy po Twojej stronie

Dobry pomysł na biznes to dopiero początek. Im twardsze realia rynku, tym większa potrzeba realnego wsparcia ze strony sprawnego, kompetentnego zespołu. To już nasza rola. Możesz liczyć na kompleksową pomoc od samego początku. Na każdym etapie inwestycji nadzorować będziemy realizację Twoich celów, bo wiemy jak cenny jest Twój czas i jak bardzo potrzebujesz odciążenia od części zadań. Oferujemy Ci naszą wiedzę, zaangażowanie i lojalność a Twój sukces będzie też naszym sukcesem.
+
100
lat

W branży
nieruchomości

+
170

Zrealizowanych
projektów

Biuro sprzedaży

Nasz zespół jest dla Ciebie i Twoich klientów. Twoja inwestycja wymaga przecież zaangażowania odpowiednich sił sprzedaży oraz jakości w działaniu. Dostaniesz to od nas. Na terenie inwestycji jesteśmy w stanie zbudować kompletny dział sprzedaży wraz z całym zapleczem marketingowym. Dzięki naszym działaniom to miejsce tętnić będzie życiem. Po naszej stronie leżeć będzie obsługa klienta w zakresie sprzedaży nieruchomości. To my zajmiemy się pozyskiwaniem klientów, prezentacją nieruchomości, negocjacjami z klientami przy podpisywaniu umów. Możesz liczyć na nasz istotny wkład w proces finalizacji transakcji i kompleksowej usługi posprzedażowej. Zadbamy również o przeprowadzenie klienta przez proces zmian lokatorskich oraz odbiory lokali mieszkalnych.

Projekty umów

W sytuacji, w której ważny jest każdy akapit i każde sformułowanie, przygotowanie umów warto powierzyć kompetentnemu zespołowi specjalistów. Wszelkie dokumenty niezbędne do przeprowadzenia transakcji sprzedaży opracowane są przez nas z należytą starannością. Obsługujemy każdy typ umowy: od umów rezerwacyjnych i przedwstepnych, poprzez umowy deweloperskie wraz z załącznikami wynikającymi z Ustawy Deweloperskiej, aż po umowy przyrzeczone.

Finansowanie inwestycji deweloperskiej

Służymy pomocą w zagwarantowaniu inwestorowi niezbędnego komfortu, jak i najsprawniejszej realizacji planów. Jeżeli projekt wymaga finansowania, a kredyt deweloperski jest jedyną rozsądną opcją, pomagamy we wszelkich niezbędnych formalnościach i przeprowadzamy naszego klienta przez cały proces.

Strategia sprzedaży

Aby inwestycja sprzedała się „na pniu” potrzebna jest trafiona strategia sprzedaży, przygotowana odpowiednio wcześniej. Należy wnikliwie ocenić wszystkie aspekty mające wpływ na potencjał danego projektu i opracować plan działania, który pozwoli bezpiecznie zrealizować cele sprzedażowe naszego klienta.

Raport możliwości

Nie każda nieruchomość ma potencjał, jaki marzy się inwestorowi. Dlatego tak ważne jest, by zaufany, lojalny partner dokonał rzetelnej analizy i oceny obecnego użytkowania nieruchomości, jej stanu prawnego, oceny atrakcyjności lokalizacji, a także warunków technicznych i geodezyjnych. Nasza rekomendacja określa możliwości, jakie dana nieruchomość posiada. Wiedza i lojalność gwarantują inwestorowi niezbędne bezpieczeństwo, a decyzja o losach projektu pozostaje w jego rękach. W przypadku, gdy istnieje potrzeba pozyskania odpowiedniego gruntu, możesz liczyć na kompleksową pomoc z naszej strony. Nasz zespół specjalizuje się w pozyskiwaniu atrakcyjnych gruntów, dopasowanych do określonych kryteriów.

Pomoc dla nabywców

Jeżeli tylko finanse stoją na drodze porozumienia co do nabycia danej nieruchomości, robimy, co w naszej mocy, by pomóc klientowi uzyskać odpowiednie finansowanie, które pozwoli na sfinalizowanie umowy zakupu. Takie wsparcie docenia nie tylko klient końcowy, ale i inwestor. Jest to bowiem realna pomoc w sprzedaży. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami finansowymi, których doświadczenie zawodowe i wiedza, przekłada się na profesjonalizm i pełne zaangażowanie.

Współpraca z ekspertami

Inwestycja deweloperska to wysiłek zbiorowy. Wszystkie zaangażowane podmioty należy skutecznie koordynować, nadzorować i rozliczać z poszczególnych etapów pracy, aż do jej pomyślnego zakończenia. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami działającymi na rynku.

Marketing inwestycji

Każda inwestycja wymaga odpowiedniej oprawy i wsparcia w mediach, aby być zauważoną. Dlatego też, z pomocą doświadczonych partnerów, bierzemy na siebie kompleksowo temat jej marketingu. Identyfikacja graficzna, naming, strona internetowa, materiały foto/video, promocja w mediach społecznościowych, udział w wybranych działaniach marketingowych - targi, dni otwarte, produkcja materiałów promocyjnych. To tylko część niezbędnych elementów przygotowanych przez nasz zespół, aby umożliwić inwestycji skuteczne zaistnienie na rynku.

Dokumentacja

Nasi klienci mogą liczyć na pełną pomoc prawną, konieczną do skompletowania dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, a na dalszym etapie, do pozwolenia na użytkowanie. Umożliwiamy również klientom konsultacje z prawnikiem, jeżeli tylko istnieje taka potrzeba.

Masz pytania? Porozmawiajmy.

Pomagamy Ci spojrzeć na świat inaczej, odkryć możliwości, których sobienie wyobrażałeś.